Online a print inzerce

Inzerce, která má zásah: prestižní umístění, elegantní střih a emoce

Buďte vidět na exkluzivních plochách online a print titulů mediálního domu Economia. Inzerce napříč naším portfoliem Vám pomůže budovat značku a zvýšit povědomí o Vašem produktu či službě.

Economia patří mezi nejvýznamnější mediální domy v České republice. Zároveň jako jediná tvoří obsah především pro lidi, kteří rozhodují, vedou firmy nebo se angažují ve veřejné správě. Dostaňte svou značku k těm, na kterých záleží.

Pomáháme malým a středním podnikům inzerovat na úspěšných zpravodajských serverech IHNED.cz, Aktuálně.cz či jiných specializovaných internetových titulech. Pomáháme našim klientům zajistit místo pro své bannery a PR články na prémiových pozicích nebo vytvořit produkt přímo na míru. Díky speciálním formátům inzerce mohou zaujmout uživatele a odlišit se od konkurence.

Využijte také možnosti inzerce v tisku a zasáhněte širší publikum. Své sdělení můžete umístit do některého z námi vydávaných ekonomických a odborných titulů, mezi něž patří Hospodářské noviny, Ekonom a Respekt.

Online

  • Interaktivní bannerové plochy napříč portfoliem produktů Economie. S možným regionálním a sezónním cílením: nenechte své zákazníky čekat.
  • Čtivé PR články na webech: žádná nuda.